Extraliga

Konečné 4. místo

O víkendu 16. a 17. dubna se ve vinořské hale konalo Finále Play - Off nejvyšší české badmintonové soutěže družstev, extraligy. Nastoupil jsem za svůj mateřský klub SK Badminton Český Krumlov po boku Pavla Floriána, Maxe Korenyho, Dimitara Delcheva, Petra Berana, Hany Milisové, Lucie Černé, Sabině Milisové a trenéra Radka Votavy.


Cesta mezi poslední čtyři týmy soutěže byla letos uplně jiná, než v roce minulém, kdy jsme do semifinále postoupili rovnou z první příčky. Letos nám nevyšel úvod sezóny, kdy jsme první tři utnkání prohráli. Potom jsme se ze všeho ale oklepali a dokázali postoupit do čtvrtfinále, kde jsme doma jasně přehráli USK Plzeň 5:0 na zápasy. 


Samotný finálový turnaj mě bohužel nezastil v dobré formě a náledě. V sobotním utkání proti domácím favoritům jsem nastoupil ve druhé dvouhře mužů, kde jsem prohrál na dva sety s polským reprezentantem Mateuszem Dubowskim. Celé utkání jsme prohráli 0:6 a druhý den jsme nastoupili k utkání o třetí místo, proti FSpS MU Brno. 


Proti Brnu jsem opět nastoupil ve druhé dvouhře mužů proti Vojtěchu Šelongovi. Tento zápas jsem hodně nezvládl, nebyl jsem moc v bojovné náladě oproti tomu Vojta jí měl na rozdávání. Po setech 21:19, 19:21 a 14:21 jsem podlehl. Dále jsem nastoupil v první čtyřhře mužů s Pavlem Floriánem proti dvojici Stanislav Kohoutek/Michal Světnička, které jsme po koncentrovaném výkonu porazili na dva sety. Za stavu 4:4 na zápasy jsem šel hrát rozhodující smíšenou čtyřhru se Sabinou Milovou proti Adamu Mendrekovi a Kamile Augustin. Zápas nám ale vůbec nevyšel a po setech 16:21, 12:21 jsme prohráli a nakonec jsme se tedy museli spokojit s celkovým čtvrtým místem v celé soutěži.


Můj výkon nebyl dobrý, bohužel to bylo hodně vidět a proto se na tento víkend snažím zapomenout a jedu dál. Děkuji všem za podporu.

Vše o extralize naleznete na stránkách SKB Český Krumlov


Návrat
dub 20, 2016 Kategorie: General Zaslal: mirajanacek
Předchozí stránka: Nejbližší akce Následující stránka: Trenér