GPA dospělých, Plzeň

Vítězství v mixu, druhé místo ve dvouhře

V sobotu a v neděli 10. a 11. března se v Plzni odehrál tradiční turnaj GPA dospělých. Já jsem na turnaji startoval ve dvouhře a smíšené čtyřhře s Hankou Milisovou. 

Ve smíšené čtyřhře jsme s Hankou v sobotních zápasech nezaváhali a po dvou dvousetových zápasech proti párům Blaník/Němcová a Valenta/Krocová jsme hladce postoupili do nedělního semifinále.

Svou dvouhru jsem také odehrál v největším možném klidu a koncentraci. V úvodním zápase jsem přehrál Lukáše Tlustého dvakrát 21:8. V dalším zápase jsem porazil Jana Klimaje 21:8, 21:7 a ve čtvrtfinále Jiřího Loudu 21:9, 21:18 a postoupil jsem tak do semifinále. 

V nedělních semifinále jsme s Hankou ve smíšené čtyřhře přehráli ještě Jana Hubáčka s Magdalénou Lajdovou 21:13, 21:14 a ve finále Michala Hubáčka s Denisou Šikalovou 21:15, 21:19 a celkově jsme smíšenou čtyřhru vyhráli. 

V semifinále dvouhry jsem po setech 21:13, 21:14 přehrál Lukáše Holuba a postoupil do finále, kde už jsem ale nestačil na Bedřicha Valentu. 

I přes porážku ve finále dvouhry, které se mi nepovedlo, jsem za výsledky rád, dokázal jsem ve všech zápasech hrát přesně to, co jsem si před každým zápasem řekl. 

Článek na SKB Český Krumlov

Výsledky turnaje ZDE

 


Návrat
bře 15, 2018 Kategorie: General Zaslal: mirajanacek
Předchozí stránka: Výsledky Následující stránka: Světový žebříček