MM Slovenska

Můj první mezinárodní turnaj v kategorii dospělých

Ve středu 31. srpna jsme odcestoval s Luckou Černou a trenérem Radkem Votavou do slovenského Prešova na mezinárodní mistrovství dospělých Slovenska. Byla to má první účast na mezinárodním turnaji dospělých. Dvouhru jsem hrál v kvalifikaci a v mixu s Luckou jsme se dostali do hlavní soutěže.

Mé první utkání byla dvouhra, ve které jsem nastoupil proti Ivanu Rusevovi, který hraje posledním rokem juniory. V prvním polovině obou setů jsem se soupeřem držel krok, ale ve druhé části jsem udělal velké množství nevynucených chyb a prohrál jsem 21:11 a 21:13.


V mixu jsme hráli hlavní soutěž a hned v prvním utkání jsme narazili na první nasazenou dvojici Wojciech Szkudlarczyk/Agnieszka Wojtkowska. Byl to dobrý zápas, ve kterém se nám docela dařilo držet míče ve hře, ale zkušeným soupeřům se těško dávaly body. Po 19 minutách jsme zápas prohráli 21:10 a 21:7.

Na turnaji jsem viděl hrát spoustu zahraničních hráčů, kteří usilují o účast na olympijských hrách. Byl pro mě velký zážitek pozorovat jejich hru.

Cestu zpět jsme zpestřili výletem na Štrbské pleso. Odtud jsme jeli lanovkou k chatě Pod Soliskem do výšky 1814 m.n.m. a potom jsem pokračovali výstupem na Predné Solisko, které se nachází ve výšce 2093 m.n.m. Cestou zpět jsme se stavěli v chatě na oběd.Článek na SKB Český Krumlov

Výsledky turnaje ZDENávrat
zář 4, 2011 Kategorie: General Zaslal: mirajanacek
Následující stránka: Jaromír Janáček